DISCO ATTACK DISCO ATTACK

DISCO ATTACK 2018

09 listopada 2018

DISCO ATTACK @ Facebook

EDITORIAL

People

DISCO ATTACK

09 listopada 2018 17:00 - 00:00

Katowice, Spodek

DISCO ATTACK

09 listopada 2018 // 17:00 - 00:00 // Katowice, Spodek

Drogi użytkowniku!

Od 25 maja obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych. Chcemy wyjaśnić, co w praktyce oznacza dla Ciebie RODO (czyli Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych), o którym ostatnio tyle się mówi. Dbanie o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest dla nas priorytetem – dlatego przygotowaliśmy pakiet niezbędnych informacji, które w przystępny sposób wyjaśnią Ci na czym polegają zmiany. Zajrzyj do pliku <kliknij w link >

Dowiesz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Mamy dedykowany zespół osób, które odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości w tym zakresie. Kontakt znajdziesz we wspomnianym pakiecie informacji.
 

Kochasz muzykę DISCO i DISCO POLO? Znasz na pamięć wszystkie największe przeboje? Uwielbiasz magiczny klimat festiwali w największych halach koncertowych Polski? Lubisz się śmiać, tańczyć i spotykać ze znajomymi? Zatem to właśnie dla Ciebie jest nasz festiwal: DISCO ATTACK!

Miejsce naszego festiwalu czyli katowicka Hala Spodek to nowoczesny obiekt, który gwarantuje dobrą zabawę bez ryzyka pogodowego. Idealna logistyka, rozbudowana siatka komunikacyjna, łatwość w dotarciu do celu oraz profesjonalne zaplecze gastronomiczne to klucz do sukcesu! A nasze gwiazdy dołożą wszelkich starań aby roztańczyć Was i naładować dobrą energią!

Wspólnie z wami, przeżyjemy ten wieczór z najbardziej znanymi artystami Disco Polo przy wspaniałej scenerii największej śląskiej hali. Wyremontowany i odnowiony Spodek , punktualnie o 17:00 otworzy się przed Wami swoje bramy. Najnowocześniejsze nagłośnienie zapewni odpowiednią atmosferę festiwalu a o efekty wizualne zadbają najlepsi fachowcy. Przeżyjemy niezapomniane chwile!

W piątek 9-tego listopada na czwartej edycji DISCO ATTACK wystąpią największe gwiazdy muzyki Disco Polo w Polsce!

Już dziś zarezerwuj ten listopadowy wieczór na festiwal DISCO ATTACK aby spotkać, zobaczyć ale przede wszystkim usłyszeć największe gwiazdy Disco i ich hity! 

Przygotujcie się na największe emocje!