DISCO ATTACK DISCO ATTACK

DISCO ATTACK

DISCO ATTACK @ Facebook

NEWSLETTER

People

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

Bądź na bieżąco z nowościami. Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz otrzymywał aktualne informacje.

Podaj adres korespondencyjny, a otrzymasz ciekawe informacje w formie drukowanej.

Zapisz się już teraz!

Adres poczty elektronicznej

Adres korespondencyjny

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Motion Music. z siedzibą w Bielsku-Białej (adres: ul. Towarowa 22, 43-300 Bielsko-Biała) zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach marketingowych obejmujące przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania."
„Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Motion Music. z siedzibą w Bielsku-Białej (adres:ul. Towarowa 22, 43-300 Bielsko-Biała) zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).”
Przekazanie danych osobowych przez Użytkownika ma charakter dobrowolny. Użytkownik ma w każdej chwili prawo do uzyskania informacji o treści przetwarzanych danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcie o ile jest to zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, poprzez kontakt: 1. telefoniczny, pod numerem 33 821 80 20, w formie elektronicznej, na adres poczty elektronicznej kontakt@motionmusic.pl