DISCO ATTACK DISCO ATTACK

DISCO ATTACK 2018

09 listopada 2018

DISCO ATTACK @ Facebook

BILET VIP - OPIS

People

BILET VIP - OPIS

Bilety VIP na DISCO ATTACK 2018 dostępne są w całej Polsce,
we wszystkich punktach sieci Ticketmaster.pl

Cena biletu VIP- 290,00 zł

Świadczenia zawarte w bilecie VIP:

1.   Bilet VIP upoważnia do swobodnego poruszania się po całym obiekcie, w tym do wstępu na płytę główną, na backstage oraz do sektora VIP, znajdującego się naprzeciwko sceny głównej.

2.   Na imprezę wchodzą Państwo osobnym wejściem, bezpośrednio do strefy backstage. Wejście to znajduje się od strony Hotelu Spodek Diament.

3.   Każdy gość VIP, przy wejściu otrzyma specjalny identyfikator (opaskę na rękę).

4.   Przy zakupie biletu VIP, wybierają państwo miejsce siedzące w sektorze VIP. Sektor ten znajduje się dokładnie naprzeciwko sceny głównej. Do Państwa dyspozycji będą wygodne fotele oraz najlepszy widok na scenę główną.
Z sektora tego mogą państwo wychodzić i wchodzić. Można zatem zejść na płytę główną i wrócić z powrotem na swoje miejsce siedzące.

5.   Przez całą imprezę mają Państwo możliwość przebywania w strefie backstage (tuż za sceną główną), czyli tam gdzie wszyscy Artyści. Tędy również wchodzą i wychodzą nasze gwiazdy. Łatwo więc spotkać swojego idola i poprosić o wspólne zdjęcie lub autograf.

6.   W strefie backstage, tuż przy scenie głównej znajduje się VIP Room.  W tym miejscu znajdą Państwo punkty sprzedaży wyselekcjonowanych przekąsek oraz wysokogatunkowych napoi alkoholowych ( między innymi Champagne Moet, Johny Walker Black, Gold, Blue Label, Rum, Vodka Gray Goose). To idealne miejsce aby w miłym towarzystwie oraz wśród Artystów delektować się lampką schłodzonego Champagne lub Whisky.